Call4papers semWAW#3

Chcesz wystąpić na semWAW#3 startups welcome? Uzupełnij formularz!

W formularzu zgłoszeniowym zapytamy Cię m.in. o:
– imię i nazwisko,
– temat prezentacji,
– krótki opis prezentacji,
– Twoje doświadczenie,
– Twój numer telefonu i e-mail.

Im więcej informacji umieścisz w zgłoszeniu, tym większe szanse na zaprezentowanie się przed naszą publicznością! Chcemy, aby tematyka wszystkich prezentacji była związana ze startupami (warunek konieczny) oraz szeroko pojętymi SEM/SEO/analityką. Twoje prezentacja powinna być dynamiczna, a na przedstawienie jej masz 20 minut. Zero lania wody i zero autopromocji! Po prelekcji przewidujemy 5 minut na pytania od publiczności zadawane na żywo.

Osobę z pierwszego miejsca zaprosimy do wygłoszenia prelekcji na żywo na semWAW#3, natomiast osoby z 2 i 3 miejsca zaprosimy do udziału w webinarze online poprzedzającym wydarzenie!

Deadline nadsyłania zgłoszeń: 26.08.2024 r. godz. 12:00.

UWAGA: Wszystkie nadesłane zgłoszenia będą brane pod uwagę zarówno przy najbliższej edycji naszego barcampu, jak i przy kolejnych, a także podczas nadchodzących edycji semKRK w Krakowie. 

Jak zostać naszym prelegentem?

1) Skorzystaj z zaproszenia wysyłanego przez Krzysztofa Marca – CEO DevaGroup.
2) Weź udział w Call4Papers i skorzystaj z zaproszenia, jeśli Twój temat wygra w głosowaniu.

Z nadesłanych tematów specjalne jury wyłoni najlepsze, które trafią do głosowania online. Wszystkie muszą nawiązywać do startupów – jest to warunek konieczny. Zwycięzcę wybiorą internauci tworzący społeczność semKRK/semWAW! Głosowanie odbędzie się bez ujawniania nazwisk prelegentów. Chcemy, aby wygrały najlepsze tematy, a nie najlepsze nazwiska w branży. Dajemy szansę pokazania się na scenie nowym osobom, a wpływ na wybór tematów może mieć każdy z Was!

Przestrzegamy: wszelkie próby zdradzania swojej tożsamości przez zgłaszających się do #Call4Papers bądź powiązane z nimi agencje (np. prośby do agencji i/lub znajomych o głosowanie na daną prezentację), są niezgodne z ideą głosowania i naszym regulaminem. Potępiamy takie zachowania, czego dowodem mogą być konsekwencje w postaci dyskwalifikacji prelegentów, którzy nie będą fair wobec pozostałych. 

Martwisz się, że Cię nie wybierzemy? Mimo wszystko zapraszamy do wysyłki zgłoszenia:
– wszystkie aplikacje ocenia specjalne jury,
– wyrównujemy szanse, dzieląc tematykę na SEM/SEO/Analitykę (w kontekście startupów),
– już teraz planujemy kolejne edycje, na które możesz się załapać,
– możemy zaprosić Cię do wystąpienia na kolejnym semKRK,
– nie wybieramy tylko znanych osób, mocno wczytujemy się w tematykę prezentacji.

Jeśli chcesz zgłosić znajomego/przyjaciela/kogoś, kogo chciałbyś zobaczyć na naszej konferencji, napisz na hello@semwaw.pl. Z pewnością docenimy Twój głos i postaramy się zaprosić danego prelegenta na najbliższą edycję semWAW lub semKRK!